Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miután felhelyezem a tampont,...

Miután felhelyezem a tampont, pár percig eléggé fáj a hasam. Miért?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 10:29
 1/3 anonim válasza:
100%
Talán azért mert nem jól helyezted fel.lehet, hogy nagyon fentre tetted, és az is lehet, hogy nagyobb méretű tampont használsz mint amilyenre szükséged lenne. (pl. normál, de elég lenne a mini is.)
2008. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy túl száraz vagy belül és ezért irritálja. Mivel pár percig, ezért gondolom, mert közben azért nedvesedik. Nekem is szokott fájni a gyengébb napokon, pont ezért mert nem csúszik fel olyan könnyen.
2008. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
én csak a saját tapasztalatomat tudom elmondani. 30éves nő vagyok. kb. 26-27 éves koromig semmi bajom nem volt a tamponokkal.most csak 3-4 nap után tudok tampont felrakni, mert egyébként nagyon fáj a hasam. olyan mintha a vér nem tudna normálisan kijönni a méhszájon. persze ez csak az én megérzésem.
2008. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!