Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj ha felhelyezem a...

Miért fáj ha felhelyezem a tampont?

Figyelt kérdés

Tudom mikor jön meg (fog.gátlót szedek) és pontos.Az előtt este beteszek betétet,és reggel mikor felkelek sok vér van a betéten,máris megyek hogy felhelyezzem a tampont,de fáj minden egyes felhelyezés. Mitől fáj? A barátom megujjazott,és az is fájt. Fájt a hüvelyfalam. Amikor voltam nőgyógyásznál,és megvizsgált,akkor hallottam,hogy mondja a kolléganőnek,hogy szűk hüvely,és ettől félek is majd az első együtt léttől. Vagy ne féljek?

Normális válaszokat várok!

Köszönöm!


2009. nov. 27. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nem mert kicsit szárazabb vagy a kelleténél?
2009. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt honnan tudom? :S
2009. nov. 27. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
ha szűk a hüvelyed akkor nem biztos h eröltetni kéne a tampont:S majd ha rendszeres nemi életed lesz akkor kitágulsz:)
2009. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább a tampontól táguljon,mint a "nemi élettől",nem?A tampon sokkal kisebb,inkább azzal kéne kezdeni.Egyébként ha televan vérrel a betétje,akkor 100%,h nem száraz a hüvely:)) Az fizikai képtelenség.Szerintem használj tampont,aztán majdcsak tágul tőle vmennyire.
2009. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Használd a legkisebb tampont. Egyébként nekem akkor szokott fájni, ha nem csúszik rendesen, vagyis nincs elég nedvesség. Ez ellen nem hiszem hogy tudsz bármit tenni. Az első együttléttől pedig ne félj, az inkább csak rontana a helyzeten.
2009. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21:34


lehet h kissebb de kevésbé csúszik mint a párja f^rka szóval ennyi le vagy szavazva:)

2009. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!