Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs zavarok, másnak...

Menstruációs zavarok, másnak is szokott késni?

Figyelt kérdés

Május 11 körül kellett volna megjönnie a vérzésemnek de már jun. 1 van és még mindig semmi. A fog. gátlót lassan egy éve nem szedem, és nem tudom norm.-e hogy ennyi idő kelljen neki míg rendesen beáll. Eddig sem volt pontos, mert egy-két napokat mindig késett, de mindig meg is jött. Fájni nem fáj sehol, csak az az érdekes, hogy több folyásom van mint szokott lenni. Szexuális életet is élek, és a párommal vigyázzunk amennyire tudunk, ettől függetlenül, még lehet becsúszhat egy baba. Persze egy kicsit sem bánnám, ha baba lenne, mert így is tervezzük, de nem hiszem, hogy ezért nem jön meg. Nektek mennyire rendszeres a vérzésetek, vagy egyáltalán norm. hogy ennyit késik?

25/L


2010. jún. 1. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem túl normális szerintem.

A fog.gátló szedésének befejezése után egy darabig rendszeres volt a menzeszed? Vagy egy éve ki-ki hagyogat?

De kimaradás lehet felfázástól is ,vagy stressztől..

Amúgy meg ha baba van a dologban,akkor azt egy teszt kimutatja :) Hajrá,és írd meg,mert nagyon kiváncsi vagyok!


24/l

2010. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mi is babát akarunk. Nekem 1 hónapot késett, az elején csináltam sorra a teszteket, de aztan elmentem orvoshoz - petesfészek cisztám volt.

Csinálj tesztet, ha terhes vagy, az már biztosan kimutatja. Ha negativ, menj el orvoshoz. En Duphaston-t szedek, hogy rendszeres legyen a ciklusom. 25/L

2010. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A gyógyszer abbahagyását követően sem volt rendszeres, vagyis amíg szedtem addig az volt, és azóta nem, mindig megjött egy kicsit késve, de most nagyon húzódik.

A ciszta az fáj, vagy egyszerűen csak ott, van, attól lehet valami baja az embernek komolyabban?

Ha esetleg terhes lennék, annak szerintem lenne valami jele, azontúl, hogy nem jön meg, bár nem voltam még terhes, nem tudom, de nem vagyok reggelente rosszul, a cisztától viszont félek....

2010. jún. 1. 12:12
 4/5 anonim válasza:

A ciszta álltalában nem fáj, nem is veszed észre, hogy van. Én néha éreztem furcsa nyomást a bal petefészkem környékén, de betudta annak, hogy biztos már megfog jönni.. De ciszta létrejöhet bárhol. Még a füledben is, melledben, akárhol. Nem rosszindulatú, csak ne legyen inkább.

Vannak ciszták amik maguktól felszívódnak. Mondta nekem is az orvos, hogy lehet, hogy felszívódna, de mondta, hogy inkább adjon egy szurit, biztos - ami biztos alapon. Ez kb egy honapja + pár napja volt. Holnap megyek vissza ellenőrzésre. De valószinű eltünt, mert azota már megvolt a menzim 2x.

2010. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is szokott késni eddig a legtöbb 4 hónap volt de mikor késik akk 2-3hónapot szokott lehet nem állt be rendesen :)
2010. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!