Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy alvás alatt...

Az normális, hogy alvás alatt nem jön meg?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, hogy átáznak éjszakánként, még úgy is, hogy esetleg tampont, vagy éjszakai betétet használnak. Nekem mikor megvan, és elalszom (nem feltétlenül éjszaka, akár délután is) egyszerűen nem jön meg. Egyedül akkor amikor ébren vagyok. Igaz, ez nem sokadik menstruációm, mivel elég későn jött meg, és még fiatal is vagyok (14, következő hónapban 15, és még be sem állt rendesen a vérzésem) de már az elsőnél feltűnt. Ez jelenthet bármit is?

2017. nov. 17. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit.
2017. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt első négy menstruációmnál. Aztán egyszer barátnőmnél aludtam és akkor meg dőlt belőlem a vér. Nem volt bent betét mert mindig csak reggel raktam be. Elég kínos volt. 14/l most lesz a hatodik.
2017. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy olyankor is vérzel,csak a kis mennyiség és a fekvő helyzet miatt nem folyik ki,max mikor felkelsz.
2017. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. nov. 18. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell aggódnod, velem ugyanígy van. Ha fekszem (nem mozgok) akkor nincs semmi. Aztán amikor felkelek, akkor elkezdek vérezni. Valószínűleg a fekvés miatt nem folyik ki a vér. De azért biztos ami biztos legyen éjszaka is bent betét.

2017. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!