Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mialatt meg van lehet tesizni...

Mialatt meg van lehet tesizni vagy nem ajánlatos? 13/L

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 15:18
 1/6 anonim válasza:
Lehet. Nekünk suliba akkor is muszáj. 14/L
2017. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Miért ne lenne ajánlatos?

Egy-egy mozgásnál lehet gond, de alapjáraton semmi gondod nem lesz tőle. Ez egy kissé túl van drámázva az utóbbi években; kissé dramatikus hatást pedig annak tudom be, hogy a fiatalok kb mindent megtesznek, csak ne kelljen mozogniuk.


Mozogni pedig kell, akár megvan, akár nincs. Szerintem ez nem ok a nem-mozgásra; még abban az esetben sem, ha valakinek erősebbek a tünetei.

HA VALAKI IGAZÁN AKAR MOZOGNI, akkor mozogni fog akkor is. Próbálj te is.

2017. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mozgás ilyenkor éppen jót tesz.
2017. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi hátránya nincsen, de ha nem érzed jól magad akkor nem kell.

Magamról tudom, hogy sok mensit átvészelek különösebb probléma nélkül, de az első napokban előfordul, hogy magzatpózban görnyedek négy takaróval és melegítőpárnával a hasamon. Hasmenésem szokott lenni az első nap, sokszor hányingerrel párosítva.

A saján tüneteid alapján eldöntheted, hogy tudsz-e tornázni.

2017. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sőt, KELL is, mert segít :)


Nyilván nem bringa, meg felülés, de laza futás, röpi, kosár, stb. hasznos :)

2017. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekem először jött meg nem tesiztem...a tanár a fiúk elött égetett be,hogy miért nem lehet tesizni mensivel.

Kövi alkalommal én is beálltam tesizni, de mi nem röpiztünk, meg tornáztunk. Gyilkosokat (ez a neve) futtatott velünk a tanár, és erősítettünk. Hát görcsölt is a hasam.


Sokan mondják, ha tornázol, meg mozogsz az jót tesz. És igazuk is van!(Szerintem is) De itt nem arra gondolnak mikor a beled is kifutod. Szerintem mindenki el tudja dönteni magának. Ha neked fáj a hasad, hányingered van akkor ne. De ha nincs semmi bajod, és jól érzes magad nyugodt lélekkel beállhatsz.

2017. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!