Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok mindenhol szőrös?

Miért vagyok mindenhol szőrös?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és mindenhol kisebb vagy vastagabb szőr van... (hasamon, hátamon, segg(itt vékonyak)( a menstruáciom még nem jött meg... lehet hogy az a baj hogy rossz az immunrendszerem?
2008. okt. 20. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek semmi köze az immunrendszerhez.

Nézd meg a szüleidet, szerintem egyszerű genetika.

Egyébként meg mindenki szőrös, csak van akinek gyengébb, van akinek erősebb. Mivel én nem látom, kérdezd meg anyukádat normális-e.

Ne aggódj tuti nincs veled semmi baj.

2008. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Olyan típusú vagy, hogy a serdülőkorban több androgén hormon termelődik a szervezetedben. Hidd el, ez elég tipikus, és 1-2 éven belül beáll az egyensúly, aggodalomra semmi ok!:) -doki-
2008. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hormonrendszerre gondoltál, ugye? Nem immunrendszer. Ne legyél megijedve, a fekete hajú nőkön sokkal inkább meglátszik a szőr és erősebb is általában.
2008. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Ez hormonok miatt van.Annyira összezavarodtak a hormonjaid és ettől előfordulhat hogy erősebb szőrök nőnek.Ilyen hormonrendszeri problém miattlehet hogy előfordul a nőknél hogy a mellük környéke sőt még az arcon is nőnek szőrök.Nekem is agyon erős sötét szőr nőtt az arcomon és a világos bőröm miatt olyan mintha bajuszom lenne.már 13 éves korom óta így van.Azóta is kozmetikushoz járok gyantáztatni mert egyszerűen nagyon idegesít és valami iszonyat ahogy kinéztem bajuszosan :S Amugy láb meg hónomalját borotválom karomon nemannyira látszódik a szőr.Szoval ez a hormonok miatt van.Ha nagyon erősen szőrösödsz akkor menj el a nődokihoz.
2008. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hormonra gondoltam csak nem azt irtam..:P am. meg köszönöm a válaszokat:)
2008. okt. 20. 21:24
 6/6 anonim válasza:
16 vagyok,és énis nagyon nagyon szőrős :S ráadásul nagyon sötét barna a hajam,sőt..első ránézésre feketének tűűnik.. tehát a szőrős is iszonyúan sötét :( kezemen is,fenekemen is :( "ott" meg a lábam és a hónom alját megoldom.. -->borotva.. az arcomon is van.. de ez már nem érdekel annyira, nem annyira gáz,meg amugy is sok embernek olyan a környezetemben,sosem szóltak még meg emiatt... :) de a kezem,combom és a fenekem nagyon idegesit :( ez utóbbi 2t muszáj voltam leborotválni, mivel barátom van,és megtörtént az a hires nagy első :) de egyre sötétebb :( sajnos sztem már csak a borotva fog segiteni.. :(
2009. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!