Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátom elkaphatta, ha...

A barátom elkaphatta, ha gumival szexeltünk?

Figyelt kérdés
Két hete voltam uszodában és valószínűleg ott kaptam el valamit, mert egész idáig semmi problémám nem volt. A barátommal 5 hónapja van rendszeres nemi életünk, szerintem neki nincsenek problémái, mert akkor már mondta volna (plusz minden együttlétünknél gumipajti is ott van). Most valami Tevás hüvelykrémmel kenegetem és adok neki pár napot, ha nem jó, akkor nőgyógyász. Közben én a barátommal voltam együtt, szintén gumival, ő akkor így nem kaphatta el, ugye? Szegényt nem szeretném megfertőzni.
2017. aug. 23. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,a gumi ettől is véd!
2017. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huh, akkor jó. Köszi:)
2017. aug. 23. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:
A gumi ettől sem vég meg, ahogy a nemi betegségtől sem feltétlenül. A férfiaknál ez nem okoz tünetet az esetek nagy többségében, csak ha nagyon durva a fertőzés. Tehát ő nem is tudja, hogy beteg. Mindenképp érdemes kezelni őt is, mert simán visszafertőzhet. A nőgyógyásznak ha mondod, hogy van partnered akkor írni fog neki is gyógyszert.
2017. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ!
2017. aug. 23. 16:34
 5/5 anonim válasza:
az a baj, hogy férfiak ilyenről nem beszélnek
2017. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!