Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek székrekedés ellen?

Mit tegyek székrekedés ellen?

Figyelt kérdés

Sok mindent kipróbáltam már, de nem használ semmi. Kezdtem a szilvalekvárral (minden reggel és egy nap többször egy evőkanállal ettem), éhgyomorra langyos víz, guttalax csepp, Laevolac szirup, Tisasen, s most próbálkozom a Stadalax-szal, de nem igazán van eredménye.


Jobbára ülő munkát végzek, de igyekszem rendszeresen (minden nap legalább 30-40 percet mozogni, tornázni. Kerülöm a csokoládét, a puffasztó dolgokat (kelkáposzta, karalábé, karfiol), banán s egyéb székletet keményítő ételeket. Mit tehetnék még? Hogyan lehet felgyorsítani az anyagcserét?


Köszönöm a segítséget!


2010. máj. 24. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a zöldtea gyorsítja az anyagcserét.és nekem a napi egy jogjurt vagy kefir is segít
2010. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Főzős Laci ***** válasza:
Tamarin lekvár,zabkorpa tabletta.De egy jó gyógynövényes boltban elárasztanak termékekkel,kérjél tanácsot,ne szégyelld.
2010. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
talán a ricinus az segit de ha az sem akkor már csak a beöntés segithet de az biztos!
2010. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm és még várom a további segítséget!

A beöntéshez nem szívesen fordulnék:S


Bármilyen zöld tea megteszi? Lehetséges, hogy a fekete tea is székrekedést okoz? (Mert én azt iszok minden nap, mert a zöld teát nem bírom meginni. De ha segít, akkor erőt veszek magamon)

Mindennap eszek legalább kétszer joghurtot. (Az aktiviától az aktimelig mindent próbáltam már)

S próbálok minden nap valami gyümölcsöt is enni, ami rostban gazdag.

2010. máj. 25. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!