Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Áprilisban leszek 16. Nem...

Áprilisban leszek 16. Nem jött még meg és szó mi szó eléggé nyomaszt lelkileg. Valamit lehet tenni amitől megjön?

Figyelt kérdés
Mindenkinek akit ismerek velem egyidős lányt már megjött.Utálom az iskolaivizsgálatokat is ezért. Sokan sztem nem is gondolják, hogy még nem.. Bár ez mindegy. Szóval valahogy elő tudom segíteni, hogy megjöjjön?:(
2008. okt. 19. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem sehogy..:S Én nem tudok róla hogy lehetne, a szervezeted amikor kész rá, akkor úgy is megjön.:) Biztos bánt, de hidd el nem valami jó dolog...
2008. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem,sajnos.

Ez egy olyan folyamat a szervezetedben, amivel nem tudsz mit tenni,ha eljön az ideje,és a hormonok is úgy gondolják,meg fog jönni, de erre nincs gyszer.Tudom,és értem miért kellemetlen ez neked, de ettől nem vagy kevesebb mint a többiek,mindig gondolj erre,és ne keseredj, eljön a te időd.Ja és a lényeg hidd el addig jó,ameddig nem jön meg,használd ki ezt a kis időt,és nyugodj meg legfőképp.

2008. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsokat!
2008. okt. 19. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, ha 16 éves kor után sem jön meg, az a probléma. Nem vagy esetleg nagyon sovány, sportolsz versenyszerűen? Ilyenek miatt szokott késni. Az iskolai orvosi vizsgálatot meg vedd egy jó lehetőségnek, h. megtudd, kell-e valamit tenned! Ezen kívül nyugodtan kérdezd meg Anyukádat, h. vele ez hogy volt annak idején, m. családon belül ez öröklődik.
2008. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

El kellene menned dokihoz, ő meghozza neked gyógyszerrel.

De hallottam már az Aviva módszerről ami sok nőnek meghozta! Ez egy intim torna. A könyvet gyógynövényboltokban és nagyobb könyvesboltokban tudod megvenni, szerintem egy próbát megér. Áprilisig próbáld azzal és ha nincs eredmény akkor a doki gyógyszeres megoldása!

2008. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg 16éves korig, akkor gyógyszerrel szokták előhozni,mindeképpen fordulj orvoshoz!!
2008. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!