Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » EGILOK nevű szívműködést...

EGILOK nevű szívműködést szabályozó orvosság üti a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Heves szívverés miatt írta ki a doki, de nem kell szednem, csak akkor kell bevennem fél szemet, ha azt érzem, h kiugrik a szívem. Nem vagyok szívbeteg, doki is azt mondta erre hogy semmi komoly. Egyszer fordult elő, hogy hevesen vert a szívem, dokihoz is mentem egyből. Arra lennek kíváncsi, hogy ez miatt a gyógyszer miatt új fogamzásgátló tablettát kell kiiratnom?
2010. máj. 23. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt sürgősen beszéld meg a nőgyógyászoddal
2010. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen a nőgyógyászoddal kell megbeszélni, mert minden fogamzásgátló egy hormon,ki tudja van e kölcsönhatása a szívműködést szabályzó gyógyszerre.
2010. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nem szedem a gyógyszert, csak egyetlen egy fél szemet kellett bevennem. És azt mondta a doki, hogy ez ami nekem volt, ez mindenkinel elő szokott fordulni . Csak én csinaltam ekkora nagy ügyet belöle.
2010. máj. 23. 23:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Lassan esedékes mennem, meg fogom neki említeni.
2010. máj. 23. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!