Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ket magzat-eltavolitasi...

Ket magzat-eltavolitasi beavatkozason mentem keresztul. Ha meg valakinek kozuletek volt ilyen (magzateltavolitas) mennyi volt a felepulesi ido? Koszonok minden valaszt. Kerlen nagyon negativat ne irjatok mert elegge ki vagyok keszulve igy is!

Figyelt kérdés
A terhesseg 21 en halt el 9 hetesen- tudom mert egy ut elott alltam es tobbszor voltam ultrahangon. Az elso beavatkozas az eltavolitasara junius 23-an, a masodik 27 en mivel az elso nem volt sikeres, es maradt ver es maradvanyok.Nekem egesz egy hettel ezelottig borzasztoan fajt a hasfalam alig tudtam jarni es alog par napja tudok oldalra fekudni, mostmar jobban vagyok, azonban tartosabb munkara vagy hosszabb seta utan ujra kezd fajni az alhasam. Ha lehajolok ugy faj es feszit mintha terhes lennek ( ures a mehem volt ultrahang). Kinek milyen volt a felepules es milyen tunetek voltak? Mennyi idore ra kezdtetek ujra sportolni, stb. Most volt az elso haviverzesem a mult heten es eleg normalisan zajlott.

#magzateltavolitas #felepules hogy
2017. júl. 30. 20:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!