Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Vagy mit...

Lehetek terhes? Vagy mit csináljak? :$

Figyelt kérdés

Csináltam gyorstesztet negativ lett, viszont arra az volt ráírva ha nem jön meg időben akkor menjek el nőgyógyászhoz. Már 2-3 napja nem jön meg. Hányingerem van szinte minden nap (nem eszek sokat mostanában, egy nap egyszer max kétszer és akkor is hányingerem lesz ez lehet a nyugtalanságtól is) egyik nap elsötétült minden megszédültem és ha nem jövök be lefeküdni tuti összeestem volna. A hasam az néha fáj. A fejem tegnap óta fáj mivel tegnap történt valami és hát éjszaka sírtam az szerintem attól van. De a hányinger az már elviselhetetlen. Nem tudom mit tegyek vele.

Minden reggel egy feherszerű ragacsosabb nem tudom mi van a bugyimon. Nőgyógyászhoz nem merek elmenni egyedül, azt se tudom mit kéne mondanom a telefonba hogy idő pontot kérjek meg hogy kb mennyibe kerülne vagy hoy illik e ezt megkérdezni. Tudom ez igy elég gáz.

Amugy egyszer rá ment a puncimra mármint amikor a barátom elélvezett és az de nem belém élvezett hanem ráment ugye van a lyuk és annál feljebb ahol szörtelenítik általában. (Tudom hogy ezt is hülyén magyaráztam el de nem tudom a szak szavakat.) És még ideges is vagyok. Remélem tudtok tanácsot adni:/


2017. júl. 27. 15:44
 1/5 A kérdező kommentje:

Az kimaradt hogy nekem az volt az első. Fogamzásgátlót szedek de amikor elvette akkor pont nem szedtem vagyis nem kezdtem el időben és nem volt teljes a védelem.

Az elélvezős pedig a szüzességem elvesztése utáni második héten történt.

Az bezavarhat abba hogy késik hogy elvesztettem a szüzességem? Vagy az semmit nem jelent? (A fogamzásgátlót azért szedem mert nagyon rendszertelen a verzésem de eddig mindig elöbb jött meg soha nem késett. Ezért vagyok megilyedve)

2017. júl. 27. 15:47
 2/5 A kérdező kommentje:

Mármint a szüzességemet amikor elvette.

Bocsi a zavarosság miatt. Nem néztem át és szétszórt, ideges is vagyok szóval tényleg bocsi.

2017. júl. 27. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
2-3 nap még nem sok, ennyit bőven késhet. Nőgyógyászhoz akkor menj ha 2 hét múlva sem jön meg.
2017. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h terhes vagy..de a fehér izė az gomba lehet. Elmész dokihoz,elmondod neki h mi helyzet. Megvizsgál,s lehet ad gyógyszert pl canesten tabletta... De ha már gyógyszert szedsz,szedd rendesen.. Jacs egyél rendesen.
2017. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, az bezavarhatott. Remélem, megjön, és onnantól kezdve rendesen szedd, akkor nem kell izgulni.
2017. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!