Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Vickyy888 kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nos.. a páromat június 20.án kielégítettem a zuhanyban.. és tartok tőle hogy kerülhetett oda le sperma, bár nem igen emlékszem hogy történt volna ilyesmi... de pár napja volt székrekedésem és fájt egy picit a derekam, de az inkább a farcsontomnál volt és most eléggé stresszelek ez végett.. Nőgyógyászhoz nem járok még, és tesztet meg nem vehetek.. :/

2017. júl. 26. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Te inkább még ne szexelj.

Hogy a búbánatba lennél terhes attól, hogy kézzel vagy szájjal kielégítetted a barátodat? Netán a spermiumok kimásztak a kezedből vagy a szádból és felvándoroltak a hüvelyedbe? Ugyanis ahhoz, hogy terhes legyél, a spermának be kell jutnia a hüvelyedbe. Ha ez nem történt meg, akkor nem lehetsz terhes.

És ha még nőgyógyászhoz sem jársz, tesztet se vehetsz, akkor valószínűleg annyira fiatal vagy, hogy inkább fogj egy biológia könyvet, tanulj, nőj fel és majd utána kezd el a nemi élet bármilyen formáját!

2017. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hany eves vagy?

Es mi az hogy tesztet nem vehetsz? Nem kell elmondanod senkinek bemesz egy drogeriaba veszel tesztet megcsinalod a leiras alapjan. Maskepp csak akkor fog kiderulni ha elkezd noni a hasad akkor pedig mar keso lesz. Na hajra, majd ird le mi lett

2017. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 13
2017. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
16 vagyok.. 1szer volt csak szex de utána megjött a menzeszem.. én értem hogyan működik ez a dolog meg minden.. csak rettentően hipochonder vagyok.. és bármennyire is alá van támasztva a dolog, akkor is parázom ettől..
2017. júl. 26. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Akkor ne szexelj. Komolyan, minek teszed szét, ha alap dolgokkal nem vagy tisztában?!


MEllesleg tesztet persze, hogy vehetsz bár minek?

2017. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor esélytelen a dolog?
2017. júl. 26. 16:46
 7/9 anonim ***** válasza:
16 éves ide, 16 éves oda, ha élsz nemi életet, akkor évente ajánlott a nőgyógyász, ha fennáll a terhesség lehetősége, akkor tesztet kell csinálni, máskülönben nem derül ki, hacsak már nem látszik és ha ennyire félsz a teherbeeséstől, hogy tudod, hogy nem lehetsz, de akkor is ráparázol, akkor vagy keress fel egy pszichológust, vagy ne élj abszolút nemi életet.
2017. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__8760..


Hihetetlen, mennyi ilyen kérdés van, és ő is a zuhanyban volt a pasijával és ő is attól retteg, hogy lekerült oda a sperma, jézusom! Az esetleg nem jutott eszedbe, hogy ha védekeznétek, akkor nem stresszelnél ennyire???

2017. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tobbszor kerdezed meg jobb lesz?
2017. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!