Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhgyulladással lehet macát...

Méhgyulladással lehet macát szedni?

Figyelt kérdés

Ez az amit nem találok neten. Valószínűleg visszatért a méhgyulladásom, mert sokszor eléggé fáj a hasam azon a részen. Mivel a hormonjaim sincsenek a legnagyobb rendben, plusz a libidóm is sokszor a nullához közelít, így elkezdtem a barátcserje+maca kombinációt (egyiket reggel, másikat este), de egy hét után azt hittem kiszakad a méhem... Akkor mentem szűrésre is, azt mondták valószínűleg gombám van, meg rossz a Ph-m (lúgos), méhszájsebem van, de a tenyésztés eredményére még várni kell.


Korábban már diagnosztizáltak méhgyulladást, az antibioval el is múlt. De ugye annak sem az okát keresték, ami ezek szerint lehetett a gomba, ami pedig lehetett a rossz Ph-érték miatt, ami pedig esélyes hogy a hormonok miatt alakult ki... Vagyis a saját logikámmal a hormonokat kéne rendbe rakni, s akkor minden rendben.

Amikor a méhgyulladást mondták akkor kértem az orvost hogy vizsgáltasson hormont, amivel pár éve már volt gond, de azt mondta felesleges.

Most meg csak std-n voltam, ők meg hormonra nem küldhetnek. Ártok magamnak ha szedem ezt a két növényt? Mindkettő a hormonokra hat, de most elbozonytalanodtam hogy úgy fájt. De lehet csak stresszes voltam, mert nekem az is ott fáj.

Szexnél már szinte egyáltalán nem nedvesedek, csak síkosítóval megy, ez is nagyon bánt (de lehet csak a gumit utálom).

Annyira elegem van már :(

Cickafarkot is szoktam inni, de a munkám miatt azt nem minden nap.

N32


2017. júl. 23. 10:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!