Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég nagy cisztám van, lehet...

Elég nagy cisztám van, lehet műtét lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap voltam 3 hónap után megint nőgyógyásznál mivel már áprilisban találtak nálam cisztát a bal petefészkemben (3-4cm). Az már teljesen eltűnt, felszívódott (fogamzásgátlót is szedek április óta - elvileg ez segít), illetve a havi vérzés is "ki moshatja". Viszont! Most a jobb petefészkemben van, az már 6.7 cm... azt mondta várjuk meg a következő vérzési ciklust és menjek el augusztusba megint, de elég valószínű, hogy műtét lesz a vége. :( Nagyon félek. Valaki át esett már ilyen műtéten? Illetve volt ilyen nagy cisztátok? Nem tudom miért lehet ez nálam, azt mondta a doki elég hajlamos vagyok rá.. Nagyon érdekelne a hozzászólásotok. Örömmel fogadnám őket. Köszönöm!

2017. júl. 14. 00:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!