Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy kézzel meg lehet mosni...

Egy kézzel meg lehet mosni rendesen a szeméremajkakat?

Figyelt kérdés
Pl. ha az egyik kézben zuhany van. Vagy inkább leteszitek a zuhanyt arra az időre, és az öblítéshez veszitek vissza?
2017. jún. 13. 23:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szokás kérdése. Egyébként igen meg lehet egy kézzel is oldani.
2017. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De ti nem is húzzátok szét a nagyajkakat az egyik kezetekkel?
2019. jún. 18. 16:57
 13/20 anonim ***** válasza:
Meglehet mosni egy kézzel is alaposan.
2019. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Tudom, régi kérdés, de ez nem olyan dolog, amit másoktól megkérdeznél, úgyhogy hadd kérdezzek: aki egy kézzel mossa, úgy érti, hogy nem is húz szét semmit a másik kezével?
2020. nov. 26. 22:27
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy kézfejen van 5 ujj, ebből én személy szerint tudok használni párat az elhúzásra és közben másikat/másikakat a mosásra:D Meg maga az ujj is csinál helyet ahogy két rész közt megy, van ahol elég az is. A másik kezemben a zuhanyrózsa van, készen az öblítésre, úgyhogy azzal nem húzok szét semmit. Amúgy baromi vicces, hogy ennyire bekattant nálad ez a téma:D
2020. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%
Te valami perverz csávó vagy?
2020. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kolbásszal is lehet
2020. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Azért érdekel, mert kíváncsi vagyok, mások hogy szokták.

15.: akkor te végig ugyanabban a kezedben tartod a zuhanyrózsát? Mert nekem ha a jobb kezemben van a zuhanyrózsa, akkor nem annyira kényelmes a bal kezemmel a jobb oldali részt széthúzni/benyúlni, de a zuhanyt átrakni ilyenkor a bal kezembe sem annyira kényelmes.

(Bocsi, hogy ilyeneket kérdezek, és lehet, hogy viccesen is hangzik, de tényleg érdekel.)

2020. nov. 29. 21:22
 19/20 A kérdező kommentje:
Kihagytam azt, hogy főleg az öblítésnél nem annyira kényelmes így, de a szappanozásnál is kényelmesebb a jobb kezemmel a jobb oldalt.
2020. nov. 29. 21:27
 20/20 A kérdező kommentje:

Szóval én úgy csinálom, hogy öblítésnél a zuhanyrózsát fogom a jobb kezembe, és a vízsugarat irányítom először a bal oldalra, miközben a bal kezemmel széthúzom a bal oldalon a dolgokat, majd a jobb oldalon ugyanez, és a zuhanyrózsa marad a jobb kezemben. De lehet, hogy úgy kéne inkább, hogy a kezemre irányítsam a vizet (illetve félig a kezemre, félig az adott oldalra) és úgy nyúljak be? Ez utóbbi akkor indokolt, amikor rögzített zuhany van, mert ott nem nagyon lehet máshogy, de mozgathatónál melyik a jobb módszer?

Mert ha csak folyatom oda a vizet, akár a víz alá állva vagy zuhanyrózsával irányítva, nem elég, legalábbis nekem nem öblítődik le úgy rendesen.

2020. nov. 30. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!