Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bevehetek holnap fogamzásgátló...

Bevehetek holnap fogamzásgátlót ha csak hétfőn kéne (hétfőn telik le a 7. napi szünet)?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon fontos lenne, hogy szombaton ne legyen meg.. de megjött tegnap, mert ugye vasárnap vettem be az utolsó tablettát (21. nap) szóval így a normális, hétfőn kéne újrakezdenem a havi tablettaadagot, akkor telik le a 7 nap. Ez nálam azt jelenti, hogy szombaton lesz a legerősebb a menstruációm. Nem lehetne valahogy megszüntetni szombatra? Lesz bajom abból, ha holnap (pénteken) kezdem el újra a havi adagot és nem pedig hétfőn? Így csak 4 napot vártam, nem 7-et.. Nagy baj? Mi baj lehet belőle? Vagy ha csak egyet beveszek holnap, attól elmúlik, ha másnap nem veszem be, hanem legközelebb csak hétfőn? Vagy hogyan? Kérlek, ne nézzetek hülyének, tényleg fontos. Eddig mindig rendesen szedtem, így nem tudom, lehet-e ebből baj..
2017. jún. 1. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elmúlni sttól, ha beveszed, ha ennyire fontos akkor ki kellett volna hagyni a szünetet
2017. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pedig elmúlt. Aznap este még, mikor kiírtam a kérdést, bevettem a tablettát, meg azután minden este. Már másnap reggelre is alig volt valami és utána 2-3 napig csak egy-egy csepp. Gondolom nem elmúlasztotta, hanem nagyon erőteljesen csökkentette a vérzést, így k. olyan volt, mintha nem is jött volna meg. :)

Normál esetben eddig ha hétfő volt az 1. nap hogy nem vettem be, akkor szerdán vagy csütörtökön jött meg és tartott kb. köb. hét kedd reggelig.

2017. jún. 10. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!