Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis hogy 4,5 ora alatt...

Normalis hogy 4,5 ora alatt atazott a normal tampon a 2. napon?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Már ne is haragudj, de 4,5 óra marha sok! Legalább 3 óránként kéne cserélni nappal, éjjel is legalább egyszer, hogy reggelre ne ázz át.
2017. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Az lett volna a fura, ha nem ázik át.

Már ha a 2. nap nálad is erős, nekem az az egyik legerősebb.

2017. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
nem rohadt beléd?
2017. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Normalis, hogy ennyi ido alatt atazik a normal. Nekem a szuper bir ki epp hogy 3 orat 2. napon. Es nincs extra eros verzesem.
2017. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Nos, ha a második napon a legerősebb a vérzésed, akkor ennyi idő alatt a nagy méretű is telítődik.

De attól, mert nagyobb méretűt teszel be, az nem azt jelenti, hogy tovább is kell bent tartani magadban.

Ugyanúgy cserélni kell rendszeresen.

Ha pedig megvártad, hogy valóban átázzon, akkor hihetetlenül igénytelen és gusztustalan ember vagy..

2017. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Sajnos suli van. Azota volt idom tobbszor elmenni cserélni. Sajnos a hétfő reggelek mindig ilyenek mert tesi aztán sose enged el minket idoben a tanárnő... 7 ora korul raktam fel es 10:30 korul csereltem. Amiket leirtatok tisztaban vagyok mindennel. A het tobbi napján jobban szokott kijönni. Es koszonom a válaszokat.
2017. máj. 29. 12:54
 7/10 A kérdező kommentje:
Es nem nem rohadt belem. Azert volt újdonság mert a normal tampon meg Sosem maradt annyi ideig bennem hogy atazzon. Es igen tegnap kezdődött az első nap az nagyon gyenge a 2. 3. a legerősebb utana meg az 5/6. napon mar alig van mikor hogy jon ki.
2017. máj. 29. 12:57
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

Akkor rakd fel magadnak közvetlen óra előtt. Addig meg rakj betétet, ha nem lenne elég nedves a tampon, hogy fájdalomnélkül ki tudd venni óra előtt.

De ennyi ideig akkor se hagyd bent.

Hiába nincsen időd kicserélni.

Ha tamponjában érzed magad biztonságban, ilyenkor menj betétben suliba, majd ott cseréld ki.

2017. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Már mért lenne sok, óra csere nélkül??

Éjjel melyikőtök szokott felkelni cserélni 3 óránként?

Egyébként normális, nekem van, hogy 1 óra alatt cserélnem kell.

2017. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
*4,5 óra csere nélkül
2017. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!