Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első tamponfelhelyezésnél...

Első tamponfelhelyezésnél majdnem elájultam. Ez normális?

Figyelt kérdés

Az iskolában jött meg, és nem volt nálam más, csak tampon. Előtte még nem próbáltam, de úgy gondoltam, nem lehet olyan nehéz.

Sokáig voltam a wc-ben, már szinte mindenféle pozíciót kipróbáltam, mikor sikerült majdnem teljesen felhelyezni. Már a lábam is remegett, aztán hirtelen egy rosszullét fogott el.

Rám tört egy hőhullám, vert a víz, nagyon melegem volt. A fülem el kezdett zúgni, nagyon gyengének és erőtlennek éreztem magam, attól féltem elájulok.

Gyorsan kihúztam, utána megnéztem magam a tükörben és tiszta fal fehér volt az arcom. Vérnyomásomat megnéztem, szerintem elég lassan és gyengén vert.

Ez mennyire normális? Stressztől előfordulhat ilyen? Valaki volt már vagy tud olyanról, aki volt ilyen helyzetben?

És igen, szűz vagyok.

17/L



2017. febr. 21. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Vérnyomásomat megnéztem, szerintem elég lassan és gyengén vert. " Remélem ez megnyugtat és felvidit.

RRRRRRRettenetesen izgultál. Ennyi.

2017. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk tényleg nagyon izgulós vagyok, de szerintem ez akkor se normális... :D
2017. febr. 21. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

3 éve használok tampont, és nálam szinte minden menstruáció alatt legalább egyszer elfog emiatt az ájulás. :p

20N

2017. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,en tisztan emlekszek az elso tamponos napomra...majdnem elajultam olyan rosszullet fogott el.

29/L

2017. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Annak idején nem sikerült az első pár alkalommal, mert én is rágörcsöltem. Annyira, hogy már hányni tudtam volna a szédüléstől.

2017. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!