Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszkető szeméremajkak?

Viszkető szeméremajkak?

Figyelt kérdés
2 napja viszketnek a szeméremajkaim, nem egész nap ugyan, de többször is. Akkor jelentkezett a viszketés először, mikor úgy éreztem egyik este tusolás közben a túl meleg víz miatt, hogy kicsit megégettem magam mikor megnyitottam a vizet és oda spriccelt. Ez attól lehet, hogy megégtem? Nyoma viszont nincs. A másik dolog, hogy egy vizsgálat miatt abba kellett hagynom két hétre az antihisztamin szedését és mivel allergiás vagyok, néha ott is viszket, vagy a fejbőröm, karom stb. Esetleg még ettől lehet? Fertőzésre nem igazán gyanakszom, mert semmilyen más tünetem sincs, se büdös folyás, se csípés, se semmi. A válaszokat előre is köszönöm!
2017. máj. 25. 11:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!