Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez, viszkető, érzéken...

Mi lehet ez, viszkető, érzékeny szeméremajkak?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött, pisilés után mikor megtöröltem magam, éreztem, hogy viszket, pont azon a részen ahol töröltem, tehát nem a hüvelyben. Nem váltogatom a partnerem. Olvastam, hogy lehet allergia is? Pár napja van újfajta wc papír, illatosított. Megpróbálom, hogy nem használom, ha nem múlik hétfőig természetesen orvoshoz megyek. Mi lehet ez, allergia, vagy gomba?

2013. jún. 8. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Na már meg is van a gond. Pont az illatosított wc papírban lehetnek allergizáló anyagok.
2013. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Illatosított WC papír, betétek, túl erős illatú intim higiéniás cuccok szépen elősegítik a gombás megbetegedéseket. Kezelheted házilag Canesten kombival, de ha nem múlik, irány az orvos.
2013. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mára javult a helyzet, viszont még nem szűnt meg teljesen és elég piros is ott :S Megpróbálom azt a Canestent!
2013. jún. 10. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem gombád van, vagy nem olyan amire jó a Canesten, akkor az semmit nem fog érni.
2013. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!