Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba. Mik a tapasztalat...

Hüvelygomba. Mik a tapasztalataitok? Minden esetben kiújul?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit ideges vagyok, mert a legutóbbi megvonásos vérzésem után éreztem, hogy valami nincs rendben. A doki tegnap hívott, hogy a tenyésztés eredménye gomba. Életemben először. Két éve szedek Symicia fogamzásgátlót, két éve van állandó partnerem. Fogalmam sincs, mitől lehet, ugyanis figyelek a személyes higiéniára, a párom is, egyikünk se lépett félre, nem változott az életmódom... arra tudok gondolni, hogy legyengült az immunrendszerem, mert meg vagyok fázva pedig ez rám nem jellemző.

Mit ajánlotok, hogy ne újulhasson majd ki? Ma kapok rá gyógyszert, de szeretek előre gondolkodni.Egy 6 napos Vitagyn C kurát oszt fejeztem be, kicsivel enyhített a tüneteken, de nem az igazi.

20/L


2017. máj. 25. 08:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem bántásból írtam bocsánat,ha..,csak megállapítottam,hogy nálad nagyon összejöttek a gondok és vsz,hogy ezek együttes hatására alakult ki a gomba.Senki nem tehet az ilyenekről és még sok más ok is közrejátszhat amiről még csak nem is tudunk.
2017. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!