Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy értessem meg anyával,...

Hogy értessem meg anyával, hogy a fogamzásgátló nem olyan szörnyű, mint amilyennek ő hiszi?

Figyelt kérdés
148 éves vagyok, és állandóan össze vissza menstruálok, már 6 éve. Van, hogy 2 hetente, van, hogy 2 havonta, ráadásul erős is a vérzés, és több, mint egy hétig tart. Most arra már sikerült rábeszélnem, hogy elengedjen nőgyógyászhoz, de azt mondja, hogy fogamzásgátlót fog felírni, amit ő nem hajlandó megvenni, mert káros, és nem kell az nekem, mert együtt lehet élni azzal, hogy össze-vissza jön meg, és egyébként is elhízok tőle. Hogy értessem meg vele, hogy már nem bírom ezt?
2010. máj. 17. 09:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! persze, nem minden áron akarom. ha az orvos tud valami mást, örömmel fogadom:) biztos vagyok benne, hogy nem fog olyat felírni, ami árt. nála születtem, biztos nem akar nekem rosszat:D csak ez a hozzáállás zavar, hogyha mégis azt mondja az orvos, én szeretnék neki hinni.
2010. máj. 18. 09:40
 12/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy senkinek sem akarnak rosszat az orvosok, csak valakinek tolerálja a szervezete a fogamzásgátlót valakinek meg nem. Próbáld ki, igen hamar ki fog derülni, hogy bírod-e vagy sem. Szerintem többen vannak azok, akiknek semmi bajuk tőle, úgyhogy hajrá:)
2010. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
és semmi más nincs, ami beállíthatná a ciklusom?
2010. máj. 18. 10:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, de a gyógyszer is csak addig állítja be amíg szeded, utána meg még jobban megzavarodik az egész...De próbáld ki, csak ne járj úgy mint én, h 1évvel az abbahagyása után is orvoshoz járkáltam a szövődményei miatt.
2010. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!