Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van vérzésem még mindig?

Miért van vérzésem még mindig?

Figyelt kérdés

Szóval szedek foganzasgatlot es megvolt a 7 nap szunet.Elvileg ot napig kene tartania a menstruaciomnak.De mar a hatodik napban vagyok.Het nap kimaradt ugye es a nyolcadik napon vettem be az elso szemet az uj levelbol.Mára már teljesen el kellett volna mulna de egeszen eros meg mindig.

Ez mitol lehet??



2017. ápr. 11. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Most kezdted el szedni?
2017. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha most kezdted el szedni vagy nemrég óta szeded(2-3 hónap) akkor normális mert hozzá kell szoknod.

Ha viszont régóta akkor cseréld le a gyógyszert. Bár nem értem a problémát mert 7 napig eltarthat. Ami fölötte van az a kóros.

2017. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem 28 -7 napos a ciklusom és 5 napig tartott egészen tavaly április óta mióta szedem. Most pedig nem... mindenképp 5 napig tartott
2017. máj. 9. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!