Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ennyire rendszeretelen...

Miért ennyire rendszeretelen a vérzésem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja folyton egy két hetet csúszik a doki szerint stressz csak. De ha késik folyton iszonyatos görcseim vannak. Vasárnap jött meg reggel aznap szenvedtem végig annyira fájt a hasam és ömlött a vér belőlem. Aznap éjszaka semmi vér nem jött szinte és most délig vagyis majdnem másfél napig nem is jött vér és nem is fájt a hasam. Most meg megint iszonyatosan vérzek és görcsölök. Miért van ez? Nem hiszem h a strssztől mert nincs is miért az lennem. Hormonzavaros se vagyok de a doki nem küld vér vételre rögtön fogamzásgátlóval jön amit nem akarok szedni. Most miért lehrt ez? 20/L

2017. ápr. 4. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Másik nőgyógyász, aztán endokrinológus. Állítólag a ligetszépe olaj kapszula is sokaknak segít a ciklus problémákkal kapcsolatban. Nekem is gyógyszert akartak írni, mert azzal nekik nincs gond, de még kipróbálnám a ligetszépét.
2017. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy minden nőgyógyász letudja az ilyen bajokat a fogamzásgátlóval... Amikor köztudott, hogy az nem szünteti meg a problémát, hanem csak elfedi. Mindenképpen menj endokrinológushoz, ő megnézi, mi nem stimmel a hormonjaiddal.
2017. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2 nőgyógyász is folyton azzal jött h fogamzásgátlót szedjek. Nem is értem én se miért. Szedtem 2 hónapig kb és híztam vagy 10 kilót tőle annyira fokozta az éhségemet és még jobban pattanásos lettem a menzeszemet se hozta rendbe és folyton szarul éreztem magam.. soha többet. Mindenképp elmegyek majd és megnézetem magam.
2017. ápr. 4. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!