Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki volt már felfázva tudna...

Aki volt már felfázva tudna egy jó gyógymódot rá? Ciprinolt szedem de most nagyon szenvedek mert fáj és égő érzést érzek lent. Elég gyakori nálam szinte havonta felvagyok fázva. Nem lehet hogy nőgyógyászati probléma lesz még is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 12:22
 1/5 anonim válasza:

miért nem mész el orvoshoz?

Lehet hogy bakteriális fertőzés, amit csak antibiotikum mulaszt el. Én is nődokihoz mentem és írt fel Cifrant.

2010. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is ilyen bajom volt. Havonta 2x 3x voltam "felfázva", igazából ez felfertőződés és mindig Coli volt. Először is menj az urológiára, ott kitenyésztik mi az..utána küldtek nőgyógyászhoz, ott is tenyésztés...igazából tök fölösleges ez a hercehurca, mert véglegesen nem tudják/tudták megszüntetni. Az meg hülyeség, hogy ilyen gyakran végigcsináld az antibiotikum kúrát, nem beszélve arról hogy a normál baktériumflórát is kipusztítják vele. Nehéz ügy..nekem ami bevált, 1-2 szem Ciprobay és vége is volt. Állítólag valami góc volt a szervezetemben, azért fertőződtem fel állandóan. Egy biztos, kihúzták a bölcsességfogaimat, és azóta nem volt!! (1 éve) Egy rakat immunerősítőt is szedtem. Nem tudom haszos volt-e az információm, csak leírtam nekem hogy oldódott meg. Jobbulást!:)
2010. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cickafark teabol csinalj ulofurdot estenkent.
2010. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha sárgás folyás van,akkor felfáztál,ha fehér,túrós,akkor gomba.

Én felfázáskor kamillás vízbe szoktam ülni,illetve ahogy előttem mondták,cickafarkfű fürdőbe.Nekem a kamilla jobban bevált,2-3 nap múlva semmi bajom!

Sok sikert!

2010. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
urogin
2010. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!