Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo utolso beszedese...

Fogamzasgatlo utolso beszedese utan mikor jon meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most kezdtem el marcius 21 ediken szedni. Amenstruaciom 4 edik napjan az elso tabit kezdtem el szedni. 17 ediken jott meg a menstruaciom. Viszont az lenne a kerdesem hogy ugye most kevesebb napot nem menstrualok mert ugye a tabit elkezdtem szedni. Kerdesem az hogy junius 1 en megyunk nyaralni.. es szeretnem ha nem jonne meg mert 12 napot leszunk vagy 10 nem tudom pontosan. Vissza fog nekem allni? 17 edikere? Koszonom a segitseget
2017. márc. 30. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A két levél közötti szünetben valamikor kell megjönnie, ez lehet a szünet első napja,de akár az negyedik is. Később valószínű,hogy ugyanezeken a napokon,szinte órára pontosan fog megjönni,de ezt majd csak fogos tapasztalni. Ha pontosan szeded,akkor június 6. után fog megjönni abban a hónapban.
2017. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez igy nem lesz jo
2017. márc. 30. 23:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Es ha tovabb szednem higy tolodjon?
2017. márc. 30. 23:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne szedd tovább, az első három hónapban tilos tologatni! Be fogod kavarni a hormonjaidat, aztán majd pecsételsz az egész levél alatt!
2017. márc. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmi más dolgod nincsen,mint június 5-én veszed a 21. (utolsó) tablettát, nem hagysz szünetet,hanem 6-án rögtön elkezded a következő szedni a következő levéllel. Így abban a hónapban ki fog maradni a menzeszed és csak akkor jön meg,amikor bevetted az újabb 21 darabot és elkezeded a szünetet. Ezt egy évben max. 1-2x lehet megcsinálni,ha nagyon fontos. Nem tudom érthető-e ahogy leírtam?
2017. márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves 4.! A június már a 4. hónap lesz és 3 hónap után már meg lehet ezt csinálni.
2017. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A menstruáció első napján kellett volna elkezdeni a fogamzásgátló szedését. Így nem véd az egész első levél alatt, és még a hormonjaidat is jobban megkavarjaa kelleténél... Na mindegy, ehhez csak gratulálni tudok.


Március 21-én kezdted el szedni, ami kedd. Ez azt jelenti, hogy ezentúl minden negyedik kedden kell elkezdened szedni az új levelet. Tehát ezeken a napokon:

Április 18.

Május 16.

Június 13.


Ha például a szünet 5. napján jön meg majd a megvonásos vérzésed, akkor ezeken a napokon kezdődik el:

Április 15.

Május 13.

Június 10.


Tehát a nyaralás végébe lóg majd csak bele.

2017. márc. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Számolj utána! Az első levél április 10-én fog elfogyni. Április 11-től bármikor a 7 nap szünet alatt megjöhet az első magvonásos vérzése. A következő levelet április 18 án kell elkezdeni szedni. A következő szünet és megvonásos vérzés május 9. után lesz. Ezután 16-án kell elkezdeni a következőt,amit június 5-ig kell szedni. 6-től jöhet a menzesz.
2017. márc. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!