Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló beszedése így?

Fogamzásgátló beszedése így?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, Lindynette 20-at szedek egy éve. Azért szedem, mert rossz a petefészkem, és amíg nem akarok gyereket, addig ez az orvos átmeneti megoldása, hogy rendesen megjöjjön nekem. Most viszont nagyon fontos lenne, hogy 1-2 nappal később jöjjön meg, és olvastam a betegtájékoztatóban, hogyha a következő levélből beszedek egyet, akkor ugye késik egy napot. Viszont, akkor mindig lenne egy gyógyszernyi csúszás. Az úgy szerintetek nem lenne az egészségemre ártalmas, ha most majd egy nappal többet szedek be, viszont mikor majd a 7 nap kihagyás után megint szedni kell, akkor az első nap nem veszem be? (és így visszanyerem azt az egy tablettát)

Szóval nekem nem a baba ellen kell a gyógyszer, tehát most nem ennek a veszélyétől félek :P csak hogy az egészségre ez hogy hatna. Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. nov. 6. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle semmi bajod.

Bár a rendszertelen ciklust nem fogamzásgátlóval kellene "kezelni".

2013. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ ! Ment is a zöld :)

Mivel kéne akkor kezelni? Mert az orvos ezt mondta, hogy ezzel lehet :\

2013. nov. 7. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!