Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás?! (TÖBBI LENT)

Barna folyás?! (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves vagyok decemberben jött meg elsőnek a menstruációm 7 napig tartott 3 napja viszont sötétbarna közebes mennyiségű sűrű (néha mintha kis szálakal/csomókkal) folyásom volt 13 éves vagyok ezért egyértelmű nem élek nemi életet. Egyépként huszadika körül kellet volna meg jönnie. Szerintetek mitől lehet?

ANYUKTÓL IS MEG FOGOM KÉRDEZNI NEM KELL AZZAL JÖNNI,HOGY MIÉRT NEM TŐLE KÉRDEZEM MEG.



2017. márc. 3. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Még fiatal vagy,és nem menstruáltál még túl sokszor életed során ez teljesen normális. Sok mindentől függ a mensid színe. A folyásod valószínűleg azért volt,mert közeledik az újabb vérzésed.

2017. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ez az ehavi menzeszed vagy hamarosan felfog erősödni. Nekem kb fél évig csak ennyi volt a menstruációm mint amit leírtál.

Ne aggódj, eleinte teljesen normális, hogy keszekusza furcsa dolgokat csinál.

2017. márc. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megnyugodtam! :)
2017. márc. 4. 06:55
 4/4 A kérdező kommentje:

Szóval,elsőnek December 21-én ugye megjött aztán 2 hónap ki maradt (január,február) aztán március 31-én megint megjött , dr aztán április az megint kimaradt viszont tegnapelőtt nagyon sötétbarna "folyás jelentkezett" ami kissé sűrű...

Nagyon nem tudom mitől van de nekem elég furcsa, hozzá teszem az első és második menstuációm eléggé sok és híg volt...

2017. máj. 18. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!