Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A terhesség első szakaszában...

A terhesség első szakaszában természetes e ha a hasalj egy picit szurkál?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet természetes, de jelezhet bajt is (pl. nyitott méhszáj). Jobb, ha megmutatod magad a nőgyógyásznak.

Nekem a terhességem első felében gyakran voltak menstruációs görcsökhöz hasonló fájdalmaim, csak enyhébbek, de szerencsére nem volt semmi baj, csak a méhem növekedése okozta a tüneteket. Remélem, nálad sem lesz semmi komplikáció!

2010. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm a véleményedet.

Tudod nekem még nem biztos,hogy kisbabát várok.

A tüneteim megvannak(szédülök és a melleim nagyon fájnak és feszülnek)Nagyon hamar elfáradok.

Elmentem orvoshoz,aki azt mondta,hogy még nem tudja megmondani,hogy terhes vagyok e vagy sem.Mert még korai(kb2 hetes lehetek).A teszt negativ lett mielött elmentem orvoshoz.

A mensim késet 3 napot,de megjött.Gyengéb mint szokott de nem sokkal.És most egy picit szurkál a hasam alja(ami soha nem szokot)

Nekem soha nem volt ilyen,hogy a cicim ennyire fájjon és húzódjon.

2010. máj. 9. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!