Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vélemények dr. Afaneh Mohamed...

Vélemények dr. Afaneh Mohamed nődokiról?

Figyelt kérdés
Holnap megyek hozzá fogamzásgátlót íratni az SZTK-ba és félek, most megyek először nődokihoz. :S
2010. máj. 6. 13:15
1 2
 11/17 anonim válasza:

Nekem is volt hozzá szerencsém.


Megdöbbentem, hogy mit is csinált.

Én tuti nem engedném, hogy ő felügyelje a gyerekeit.

Mit mond nekik? És azok hogy tudnak ránézni?

2011. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
hát valószínűleg én sem engedném!! de nagyon hihetetlen:(
2011. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Nagyon undorító dolog, amit ez a szemét művelt! Amíg élek bánni fogom, hogy egy ilyen embernek nem nevezhető, állathoz jártam, a rendelőjébe! Az én páromnak is a kolleganője volt a felesége! Végtelen kedves jó ember volt, aki imádta a gyermekeit! Ez az arab köcsög kitervelte ezt a gyilkosságot! Ma egy hete annak amit művelt, és még mindig nem tértem magamhoz!

Hihetetlen! És szabadlábon van? Ez, hogy létezik? Aki élelmiszert lop, azt beviszik, és min. 72órát ott tartják,aki öl az sétálgathat Budapesten! A gyermekekre hivatkozik! Biztos látni sem akarják!

Remélem,amikor végre lecsukják NAGYON SOKAT kap!!!

Őszinte részvétem a gyermekeknek!

2011. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Keszthelyi Icu válasza:

Sziasztok!

Remélem senki nem fog rasszizmussal vádolni, aki ismer ilyet soha nem tenne. Egyszerűen a tehetetlenség, a fájdalom beszél belőlem Afaneh felesége a munkatársam volt, sőt az anyósa is sok-sok éven át, aki sajnos pár éve elment közülünk. Így nagymamája sincs a gyerekeknek, aki törödhetne Velük! A borzalomban szerencse, hogy nem kicsi gyerekekről van szó. Csak egy kiskoru a három közül, de még tanulnak szükségük van a segítségre. Az apjukéra a legkevésbé. Nem értem mi történik körülöttünk? Hogy lehet ez az ember szabadlábon? Hogy képzelte, hogy mintha semmi nem történt volna bemegy a kórházba és levezeti a szüléseket? Nem tudok megnyugodni. Tudom, hogy az eseményeket nem lehet visszafordítani, mégis úgy érzem nekünk nőknek tennünk kellene valamit! Valamit, hogy, akiknek lehetősége lenne tenni figyeljenek jobban oda! Nem tudom, de az igazságszolgáltatással valami nagyon nincs rendben nálunk. I.

2011. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A párom múlt péntekig a kollégája volt ennek a mocsoknak. A gyilkosság után még telefonált a főnöküknek, hogy hétfőn menne dolgozni...

Persze kitiltották, kizárták mindenhonnan.

De még megfordult a fejében, hogy mint aki jól végezte dolgát, hétfőn 8-kor megjelenik a munkahelyén...

Elképesztő, rettenetes.

A gyerekek egyébként nem engedték be a lakásba.

2011. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Felháboritó! Olvastam az újságban, hogy évek óta terorizálta szegény Csillát ez a szemét! Azt írják, hogy a gyilkosság elötti héten, égő cigarettával akarta megégetni az arcát, és félt a lakásban egyedül maradni ezzel a .....-al!Szegény gyerekeknek szembe kellett nézniük a bíróságon vele.

Mikor csukják már le??????? Szerintem mindenkiben aki ismerte van egy kis félelem, a gyermekekben meg főleg!

Öszefogás, nagyon szépen hangzik, de , ha nem kér valaki segítséget, hogyan tudnánk segíteni? Ez a szegény nő még szerintem még panaszkodni is félt!

2011. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én egy helyen dolgoztam vele, és 1x volt szerencsém megtapasztalni, milyen a pácienseivel, egy paraszt seggf.j, tapló bunkó, és mindenki tudta, h orrba-szájba csalta is a feleségét. elég sokan hallottuk a rémtörténeteket róla, sajnos én túl későn. még vizsgálni is durván vizsgál. hálisten, h eltiltották!!!!
2011. febr. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!