Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi legyen borotváljak?

Mi legyen borotváljak?

Figyelt kérdés
Folyásom van, már voltam vele nőgyógyásznál viszont amit felírt nem használt, most megyek vissza, illetve még azért is kell mennem, mert a gát rész az kirepedt,viszked,fáj, nem bírom elviselni. Legszívesebben ülnék a fürdőkádban, mert a víz viszonylag lecsillapítja. De az a lényeg hogy mivel fáj ott lent ezért hm elhanyagoltam a borotválást, azt hiszem ki se bírnám most ott. De mégis csak orvoshoz megyek, nem akarom hogy azt higgyje igénytelen vagyok. 21/L

2017. jan. 20. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell borotválni orvos előtt. Mosakodni kell.

Az orvost nem érdekli, hogy szőrös vagy nem szőrös, csak az érdekli, hogy tiszta legyen.

Ilyen esetben meg direkt rosszat tenne a borotválás.

Ha nem vagy rá allergiás, akkor én a kamilla teás lemosást javaslom, az tudja enyhíteni a viszketést, fájdalmat, amíg újra nem ír valamit a doki.

2017. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fáj, inkább hagyjad. Nem fogja azt hinni az orvos hogy igénytelen vagy nyugi. :) Van aki nem is borotválja. De ha nagyon zavar, akkor csak annyira borotváld le, amennyire tudod. :)
2017. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
20 évvel ezelőtt az volt ritka, aki borotválkozott, ez vmi új őrület. A dokit ez marhára nem fogja érdekelni, hogy van ott szőr, nincs ott szőr, tiszta legyen. Bentebb van neki dolga, amihez van vizsgálóeszköze. Remélem, ezúttal vesz tőled kenetet, és célzott gyógyszert ír majd. Jobbulást!
2017. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvosi ellenjavallat a borotválás, mert fertőzésre hajlamosít, úgyhogy neki nem fog bejönni, fejmosásra számíts ha borotválod.
2017. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!