Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borotváljak vagy ne? Mit és...

Borotváljak vagy ne? Mit és hogyan csináljak h jó legyen?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja nem borotváltam le a puncimat,mert volt egy végbélsipoly műtétem egy hónapja,és a végbelem fölött a seb még nem gyógyult be teljesen és félek hogy a sebbe bele megy a szőr,esetleg begyullad. Nagyon zavar már h szőrös odalennt,hogy csinaljam h véletlenül se menjen bele a levágott szőr? Vagy bele se menne csak túlreagálom?
2014. júl. 20. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Felesleges borotválnod, mert az csak divat , de nem egészséges.
2014. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
7%
Majd én leborotválom neked ha akarod
2014. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút nem kell borotválni, igaza van az elsőnek, csak divat.

Bár lányoknál esedékesebb, és a fent leírtakból arra következtetek hogy lány vagy;)

2014. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs pasid, tök fölösleges és nem is egészséges.
2014. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a válaszadókat. Oké, hogy divat és nem KELL. De ha őt zavarja és azért akarja leborotválni? Nem az volt a kérdés, hogy ciki-e, meg hogy néz ki, ha nem...

Én például ilyen melegbe nem bírnám szőrősen ott...

Szerintem ahol zavar ott szedd le, addig meg takard le a sebet.

2014. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"Bár lányoknál esedékesebb, és a fent leírtakból arra következtetek hogy lány vagy;)"

Szerintem egy fiú nem ír ilyet. :D

"Már egy hónapja nem borotváltam le a puncimat,mert volt egy végbélsipoly műtétem egy hónapja"

2014. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 timike22 válasza:
Ha még nem gyógyult be a sebed akkor hagyjad!!! Nekem a gátmetszés után volt rossz, amikor nött vissza a szór szúrta nagyon, de kibírtam. Nehéz és kelletlen, de kitartás! Utána nyugodtan szőrteleníts, ez a te döntésed. Én nem a divat miatt szőrtelenítek, hanem magam miatt, úgy sokkal jobban és szebbnek érzem magam
2014. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!