Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek az OB...

Mi a véleményetek az OB OptiBalance-ról?

Figyelt kérdés
Hallottatok már róla?
2010. máj. 5. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

cs most hallottam róla, az ob honlapján megnéztem. van benne vmi különös azon kívül, hogy természetes cuccból készült?

te próbáltad már?

2010. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még nem próbáltam de nagyon teccik a csomagolása és annyiban más hogy ez segít fenntartani a hüvely természetes flóráját.(asszem):)
2010. máj. 5. 10:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki próbálta, írja meg tapasztalatait! Előre is köszi!
2010. máj. 5. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik nagyon a csomagolás!!! De olyan drága...
2010. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 renny333 válasza:

Sziasztok!


Én az Ellen tampont használtam egyszer ami baromi jó de nagyon drága. 3000ft egy doboz és ezt nagyon nagyon drágának találom és nem is tehettem meg csak egyszer hogy megveszem. Úgy olvasom ez az új Ob hasonlót tud és ha ez így van akkor mindenki használja. A héten épp aktuális a dolog nálam úgyhogy ki is próbálom, amint tudok beszámolok a tapasztalataimról.

2010. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Várom a tapasztalataidat, bár nekem a rendes tamponokkal sincs bajom, de azért érdekelne a véleményed.
2010. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én évekig betéttel próbálkoztam, a legkülönfélébb márkákat, típusokat kipróbáltam. A esetek 80%-ban normális csere mellett is átázott, vagy simán elmozdult és a fehérneműm látta kárát... Nemrég elhatároztam, hogy kipróbálom a tampont, mivel már annyit hallottam róla. Eleinte egy olcsó márkával próbálkoztam, de mondanom sem kell, hogy a felhelyezése a legjobb próbálkozás, tudás ellenére is rémálom volt. Akkor eléggé elkeseredtem, és fontolgattam, hogy újra visszatérek a számomra oly utálatos betéthez. Ismét negatív tapasztalatok értek, ekkor már teljesen besokalltam. Aznap megfogadtam, hogy kipróbálom a híres o.b-t, abból is legdrágábbat. Így is történt. Megvásároltam az Optibalance-nevű dobozkát, majd a menstruáció első napján ki is próbáltam. A felhelyezés gyerekjáték volt, órákig kellemes, száraz érzést biztosított, nem beszélve a vitathatatlan védelemről. Számomra pedig a biztonság, kényelem és a minőség a legfontosabb. Szerintem ezért érdemes áldozni és kevéssel több pénzt fizetni...

A jövőben minden bizonnyal maradok az o.b.-nál, és ajánlom minden lánynak, nőnek, akinek folyamatosan meggyűlik a baja a betétekkel.

2012. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!