Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne tartósan...

Hogyan lehetne tartósan csillapítani a fájdalmakat?

Figyelt kérdés

Lányok nemtudom ti hogy vagytok vele de én amikor menstruálok az első 1-2 napon konkrétan haldoklok. Nagyon fáj a hasam a térdem és a derekam ilyenkor. Nincs étvágyam se. Volt hogy bevettem 5 nospat és az sem használt a görcsök ellen. Néha hányni is is szoktam. Elmondhatatlanul utálom hogy ennyire fáj mindenem. Nincs fogamzásgátlóm, esetleg ha iratnék az segítene hosszú távon? Vagy valami sport vagy étkezési szokás?

Azt se tudom hogy ilyenkor jót tesze a melegvíz mert van aki azt mondja jót tesz van aki meg azt hogy csak rosszabb lesz tőle! :/ most akkor mi van?

19/L


2017. jan. 8. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzasgatlo kb rogton megoldja a problemadat, en is azt kaptam ra a nogyogyasztol es teljesen meg vagyok vele elegedve. Ket honapja szedem.
2017. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A melegviz nekem jot tesz. Ellazit, fajdalmat csillapit.

A fogamzasgatlo nekem is bevallt a fajdalmak es a sok verzes ellen. Neked is jo lehet.

Ha nem hasznal a nospa, mast probalj ki! Ez egy ilyen "buli".

2017. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak erősebb gyógyszerek is, de azokkal vigyázni kell mert pl bizonyos fájdalomcsillapítók nem tesznek jót a gyomrodnak. Ha nincs étvágyad, akkor is egyél valami kis energia dús dolgot, mert én úgy hallottam, hogy ha lemegy a várcukrod és a vérnyomásod, attól még rosszabbul lehetsz. Természetes görcsoldónak jó a kamilla tea is, 1-2 csészét meg lehet inni naponta ha jól esik.
2017. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!