Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem terhességből nem jött...

Nem terhességből nem jött menzeszem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utoljàra október végén jött. Eddig olyan volt a menzeszem, hogy nem 28 naponta, hanem 33-34 naponta jött meg. Anyukàm szerint ez normàlis. Viszont most egyàltalàn nem jött. Szerintetek mi a probléma? 14/l

2017. jan. 4. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sovány vagy esetleg? Nem táplálkozol rendesen. Sok húst, májat egyél!
2017. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mondanàm magam sovànynak. 57kg vagyok és 164cm. Egyébként köszi, ment a zöld
2017. jan. 4. 21:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mondanàm magam sovànynak. 57kg vagyok és 164cm. Rendesen tàplàlkozom, nem fogyózok és nem hîztam\fogytam egy jóideje. Egyébként köszi, ment a zöld
2017. jan. 4. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:

14 évesen fél év is kimaradhat yne aggódj. :) Majd beáll, de idő kell neki. Még fiatal vagy.

20N

2017. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem probléma? Mert màr egy éve megvan, és még nem volt ilyen. Eddig làtszólagosan beàllt. Màrmint nem volt az hogy 3-4 napnàl több vagy kevesebb napig tartott illetve a mennyiség is stimmelt.
2017. jan. 4. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem probléma, tök normális. Lesz még ez így pár évig. :)
2017. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!