Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menzeszem nem jött meg....

A menzeszem nem jött meg. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A menstruációm lassan egy hónapja "késik" - inkább mondanám, hogy kimaradt.

Két éve szedek fogamzásgátlót, még nem fordult elő ilyen. Azt olvastam, stressz kiváltó ok lehet, nem mondanám hogy több volt a stressz az életemben mint előtte, sőt mikor több volt sem történt ez. Utaztam ugyan, de az nem ritkaság. Diétán se vagyok, nem is voltam. Semmilyen gyógyszert nem szedtem amit előtte sem. Tesztet próbáltam, de negativ lett - egy hét múlva megint. Sokszor vagyok rosszul és az elmúlt másfél hétben sok volt a fehér folyásom, de teljesen normálisnak tűnik ezen kívül. Mi állhat a háttérben, ha a terhesség nem valószinű?


2017. jan. 2. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátló mellett nem jön meg a szünetben akkor nagy gáz van. Vagy a gyógyszerrel v a hormonháztartásoddal alapból, sürgősen fel kéne keresned a dokid.
2017. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gyógyszeremmel nem volt eddig probléma, nem volt semmi különös változás aktívabb nemi életen kívül, ezért csináltam tesztet. De mivel az nem, így nem értem. Holnap elmegyek a nőgyógyászatra.
2017. jan. 3. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!