Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elöbb jött meg a menzeszem....

Elöbb jött meg a menzeszem. Gond lehet e belőle?

Figyelt kérdés
Még egy fél hónap múlva kéne megjönnie de már most megvan. Sokkal kevesebb és gyengébb. Hallottam már róla, hogy kimarad vagy csak késik, sőt nekem már volt olyan, de ez az első év mióta megjött, de olyanról még nem hallottam, hogy előbb jön meg és ez aggaszt. Megtudnátok nekem mondani, hogy ez normális e vagy, hogy ez természetes e még..? Köszönöm a válaszokat előre is.
2016. jún. 8. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, most áll be a menszeszed, természetes.
2016. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hamarabb vagy később, teljesen mindegy. 16-17 éves kor alatt teljesen normális, hogy csúszkál a mensi. Egyébként félidőben megjöhet az ovuláció miatt is, ilyenkor kevesebb vér szokott jönni (esetleg barnázás), és csak 1-2 napig tart. Az is normális.

19L

2016. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most megnyugodtam:)
2016. jún. 8. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!