Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kamilla oda le? Infó bövebben...

Kamilla oda le? Infó bövebben lennt!

Figyelt kérdés
Szerintetek ha felfáztam akkor jó az ha megvárom amig kihűl a kamilla és azzal " tisztitgatom " a puncimat? Válaszokat előre is köszi! :)
2010. ápr. 28. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
én inkább ülőfürdőnek alkalmaznám. ne legyen túl forró, de ne is hideg, öntsd el lavorba és ülj bele min 20 percig.
2010. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tisztogatás nem segít, az ülőfürdő az jobb
2010. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

de antibiotikumos kezelés nélkül nem fog elmúlni a húgyúti fertőzésed, menj dokihoz



addig is kamilla és cickafarkfű ülőfürdő

2010. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kaptam urogin szirupot azt használom neg volt már sósvizes ülőfürdő 30 percig meg most melegvizes palack, csak szeretném hogy minnél hamarabb múljon el:)

Csak azt nem értem, hogy hétfőn kezdődött vettem rögtön sósvizes ülőfürdöt, rá kb 15-30 percre semmi bajom nem volt, egészen máig! Nődokihoz meg kedden tudok menni, mert szabin van :S

2010. ápr. 28. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik, akkor antibiotikum kell, amit a háziorvosod is fel tud írni. Amúgy az Urogin nekem segített, igaz, akkor, ha kezdeti stádiumban volt a dolog. Olyankor hamar kigyógyultam a felfázásból. Ha komolyabb, akkor viszont háziorvos! Legalábbis én hozzá mentem.
2010. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták is, ne csak tisztogasd a puncid, hanem ülj bele kamillás fürdőbe, és legyen olyan meleg, amit még könnyen kibírsz.
2010. ápr. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szija! Nekünk a múltkor szemorvos mondta, hogy néha a kamillával többet ártasz, mint használsz, mert akárhogy szűröd le, a kamillának a kis szárai még szűrés után is benne maradhatnak, és még rosszabb lehet a helyzet. Szerintem odalent is valahogy így működhet.
2010. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!