Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok, tampont...

16 éves vagyok, tampont szerettem volna használni, de egyszerűen nem megy fel, csak 2-3 centiig, mi lehet a gond? Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok még, de nem tudom, hogy a szűzhártyám-e, pedig próbáltam már kitapintani. Segítsetek kérlek! Normális, kedves emberek válaszát várom!
2008. okt. 4. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem lazítod el az izmaidat kellően. Koncentálj rá, hogy lazítsd el a medencéd izmait és a hüvelyizmokat, akár hanyatt is feküdhetsz, és úgy próbáld felcsúsztatni.
2008. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h túl vastaggal próbálkozol elsőre. valószínű a szűzhártya nem engedi, de szépen óvatosan lassan fel lehet helyezni úgy is, hiszen van rajta rés, ahol eleve a menstruáció is megy, de szerintem próbálkozz minél vékonyabb tamponnal először.
2008. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a szűzhártya a gond. Szerintem rossz szögben tolod fel. Legalábbis ha én simán bedugnám nem menne fel, annál a 2-3centinél kicsit más szögben kell tolni és akkor megy ameddig csak akarom. Tapasztald ki, de csak erőssebb vérzésnél próbáld, mert akkor jobban csúszik.
2008. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. okt. 5. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a szöggel van baj, kicsit magad felé felfelé kell tolni és akkor megy, ja és minivel kezdjél. Illetve van aplikátoros tampon is, amin ilyen műanyag fogó van, amivel könnyebb felhelyezni, oda megy ahova kell és nem kell az ujjaddal nyúlkálnod.
2008. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! ezzel én is pontosan így voltam. egyszerűen nem akart felmenni a helyére, mert úgy éreztem hogy ha tovább nyomom ennél a pár cm-nél, az nagyon fáj. nekem csak azóta sikerül felhelyeznem, hogy már nem vagyok szűz, de azt tanácsolom én is neked, hogy a lehető legkisebb mérettel próbálkozz, és lehetőleg a legerősebb napon tedd fel, amikor könnyen csúszik...ja igen, és jól lazítsd el az izmaidat, remélem neked hamarabb fog sikerülni, mint nekem!
2008. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!