Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezt? Valami...

Mi okozhatja ezt? Valami bajom lehet?

Figyelt kérdés
Elég stresszes időszakot élek most a munkám miatt és pár hónapja késik is a menszeszem mindig megjön csak késik 5-8 napot. De most amellett hogy késett más tüneteim is voltak. Fizikailag kezdett fájni a mellem úgy feszült 1,5 hétig meg a hangulatom állandóan ingadozott és csokiéhségem volt meg kisebb görcsök. Ahogy megjött első nap iszonyúan fájt és vérzés is volt mint ahogy szokott. A 2.nap szinte alig azóta meg kb semmi. Ez nálam nem fordult elő eddig. Viszont a görcsök maradtak a méhemnél nyilal meg a petefészkemnél is. Eléggé fáj és csak időszakosan. Mi lehet ez? Még ahogy elkezdett késni voltam dokinál aki nem látott semmit és ő mondta h biztos az idegesség miatt. Tényleg csak ennyi lenne? Én nagyon ideges vagyok hogy vmi baj van. Vagy ez normális ilyenkor? köszönöm a válaszokat!! 26 N

2016. okt. 28. 23:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!