Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben a korban még normális,...

Ebben a korban még normális, ha nem jön meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves lány vagyok, és kicsivel több mint egy éve jött meg először. Úgy tudom ebben a korban még normális, ha nem áll be, és nem jön meg minden hónapban napra pontosan.

Viszont nekem 2 hónapja nem jött meg. Javasolt lenne orvoshoz fordulnom?

Tanácstalan vagyok.

(Mielőtt valaki megkérdezné, miért nem a családomhoz fordulok ezzel a kérdéssel - Mert nem tartjuk a kapcsolatot, azért. Illetve nemigen van olyan felnőtt a közelemben, akitől segítséget kérhetnék..)



2016. okt. 22. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég későn jött meg először... Azért már ez is mutat valamit. Az meg nem normális, hogy két hónapja nem jött meg. Lehet cisztikus elváltozás is a szervezetedben. Kérj időpontot a nőgyógyászhoz.
2016. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért lassanként már aktuális a rendszeresség ha nem is napra pontosan. Sulyod, magasságod?
2016. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1.mindenképpen menj el nőgyógyászhoz!

2.ne fogadd el a fogamzásgátlót,mint megoldást!

3.kérj teljes hormonvizsgálatot!

4.(terhes vagy?)

2016. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, hogy valami öröklődő baj lehet, mert tudtommal anyumnak is egész későn jött meg, illetve nővérem is rengeteget küszködött ezzel.

168 centi vagyok, és 52 kiló.

2016. okt. 22. 11:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok még, így kizárhatom a terhességet.
2016. okt. 22. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!