Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellbimbóudvarom túl nagy,...

A mellbimbóudvarom túl nagy, fog ez változni?

Figyelt kérdés
Nincsenek kicsi melleim, de a mellbimbóudvaraim elég terjedelmesek, ez engem nagyon zavar, mert csúnya. 17 éves múltam, fog ez változni, vagy mit lehet tenni? Amikor fázom, akkor viszont szépek a melleim!
2008. okt. 3. 20:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
15%
no comment
2008. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan fiataloknak szokott ilyen lenni. Ne félj: ahogy tovább nő (mármint a melled), majd elkezd kisimulni, és az arány is változik. Ez azért van, mert először a bimbód nő meg, és csak utána a melled többi része.


Mondjuk ez már nem annyira - de, ha egy kicsit 'megszelídül', akkor nekem nagyon tetszik ez a fajta mell :-) Főleg, ha szép rózsaszín :-)

Arról nem is beszélve, hogy a férfiak többségének gondolom a szeme kiesik, ha meglát az utcán :-)


Szoptatáshoz viszont ez a tökéletes forma.

2008. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm :))
2008. okt. 4. 16:29
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva szerintem alapvetően nem fog változni, de szoptatásnál meg az évek múlásával változni fog valamit. De ne aggódj ennyire, nem lehet mindenkinek olyan cicije, mint amilyet ideálnak mondanak... Egyes pasik ezt imádják, és a Te Kedvesed is elfogad, szóval nincs okod emiatt szégyenkezni :)
2008. okt. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Fog változni, s ne zavarjon! A pasik imádják!

Én legalábbis! ;-D

2010. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!