Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellbimbóudvarom túl nagy,...

A mellbimbóudvarom túl nagy, fog ez változni?

Figyelt kérdés
Nincsenek kicsi melleim, de a mellbimbóudvaraim elég terjedelmesek, ez engem nagyon zavar, mert csúnya. 17 éves múltam, fog ez változni, vagy mit lehet tenni? Amikor fázom, akkor viszont szépek a melleim!
2008. okt. 3. 20:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
66%
persze hogy fog
2008. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fog változni, de attól, hogy neked nem tetszik, a pasiknak még tetszeni fog, ne félj! :))
2008. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A párom elfogadja ezt, de ha nő még a mellem nem lehet, hogy ez kevésbé lesz nagy vagy legalábbis kevésbé "előre ugró"? Vagy vmi módszer?:S
2008. okt. 3. 21:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Atyavilág! Mi az, hogy 'túl nagy' ? Egyébként mekkora az a túl nagy?


Nincs olyan, hogy túl nagy! Gondolom, a párodnak is tetszik - de más is majd megvész egy igazán szép, méretes bimbó láttán! Inkább az a csúnya, ha egy nőnek kisebb, mint egy férfinak. Mert olyan is van...

2008. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs, azért azt hozzátenném, hogy ha 17 éves vagy, akkor a bimbód már valószínűleg nem nagyon fog nőni, míg a melled igen.

És igen - sajnos ki fog simulni, ha nő, és nem lesz ilyen szép csúcsos, mint amilyen most. Kár érte... de ez van.

2008. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem szépen csúcsos, és ez engem zavar, mert nem tetszik ezáltal a formája. Biztos van akinek ez tetszik, de nekem fontosabb az önképem. Örülnék ha szép kerekek lennének, ezért gondoltam, hogy megkérdezem van-e esély arra, hogy változzon a formája.
2008. okt. 3. 23:01
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél már fel egy fényképet valahova...

Egyébként biztos, hogy változni fog a formája. Végig változik, ahogy fejlődsz - és majd a terhesség és a szoptatás alatt is. De akkor is, ha a súlyod változna.

2008. okt. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokféle formájú cici létezik, és az is változó, hogy kinek melyik tetszik.

Nos, ugye nem kell gondolatolvasónak lennem, hogy kitaláljam, már gondoltál a plasztikai műtétre is? Mert úgy túnik, ez téged nagyon zavar a melled formája. Ha így van, akkor gyűjtsd össze rá a pénzt és csináltasd meg - de azért előtte szülj egy-két gyermeket!! Ne felejtsd el, hogy a cicik nem csak esztétikai célokat szolgálnak.

Nem vagyok a plasztika híve, de ha ekkora lelki problémát okoz valakinek valamelyik testrésze , akkor indokoltnak tartom.

2008. okt. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem okoz ekkora lelki problémát, semmiképp sem műttetném meg magam, és gyereket sem szeretnék (jó darabig biztos nem).
2008. okt. 4. 11:33
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]

Ehhez hasonló, csak a színe normális rózsaszín.

2008. okt. 4. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!