Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűz vagyok. Ha beteszek egy...

Szűz vagyok. Ha beteszek egy tampont, és megtelt már eléggé meg minden és utána kiveszem és megint tampont használok, az nagyon megterhelő a nuninak?

Figyelt kérdés
Árt neki?vagy inkább legyen úgy hogy tampon,utána betét és max utána megint tampon??Kérlek normális válaszokat!
2010. ápr. 24. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs tapasztalatod, akkor fájna.
2010. ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves vagy, én 1 évig kb csak betétet mertem használni. van mini tampon, avval megpróbálhatod először.

de ha tampont tudsz használni már, akkor nyugodtan használhatod folyamatosan. egyiket ki, másikat be.

azért éjszakára inkább betétet javaslok, hadd 'szellőzzön' ki a hüvely.:)

2010. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha a tampon nem okoz neked kellemetlenséget akkor hazsnálhatod nyugodtan minden nap, estére pedig hazsnálhatsz betétet, ha nincsen sok mensid
2010. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.Eddig nem sokszor használtam tampont.Vagy 4x ösz-visz!Köszi a válaszokat!
2010. ápr. 24. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!