Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni ha problémám...

Mit lehet tenni ha problémám van a nemi szervemmel? (több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Probaltam az interneten utánajárni a dolognak, de konkrét információt nem talaltam. Tehat a helyzet az, hogy a vagina


2016. szept. 18. 22:51
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, veletlen elküldte mielött befejeztem volna. Tehát a nemi szervek bejáratánál a kisakak nagyon zavarlak. Nem fedik a nagyajkak, hanem 'kilog' vagy hogy fogalmazzam meg. Ez nagyon zavaró, illetve kellemetlen nekem. Nemi életet nem élek, de felek, ha oda kerülne a sor akkor felnek emiatt. Esetleg műtéti úton javítható ez a problema?

Köszönöm szépen!

18/L

2016. szept. 18. 22:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez plasztikai úton ez korrigálható. :)

De nem olcsó.

2016. szept. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen. Alkati dolog, szerintem kár lenne megműttetni, és kockáztatni, hogy utána esetleg nem lesz annyi örömöd a szexben. Volt jópár kapcsolatom az életben, most pedig férjem, senki sem panaszkodott miatta. Ha egy pasinak nem tetszik, elmehet a sunyiba. Ők sem tökéletesek, senki sem az. Vagy úgy is mondhatjuk, te így vagy tökéletes. Inkább fogadd el olyannak, amilyen, főleg, hogy rajtad kívül csak az aktuális partnered láthatja, meg max. a nődoki, ő meg már látott ilyet sokat. Sokkal kellemetlenebb egy olyan "testi hiba", amit mindenki lát, pl. kancsalság, elálló fülek vagy csámpás láb, bár ezekkel is lehet valakinek megfelelő önbizalma.
2016. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább olyan nőknél szokott ez problémát jelenteni,akiknek olyan a foglalkozásuk,hogy láttatni engedik (pl. fotó,film) )a vaginájukat. Egyéb haszna nincsen! A párodat vagy a férfiakat ez nem szokta zavarni,sőt...! Végeznek ilyen jellegű plasztikai beavatkozást és elég drága és nem veszélytelen.
2016. szept. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen, bár engem nem zavar és a páromat se
2016. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Fotót tegyél fel akkor jobban megtudjuk itélni.
2016. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindenkinek ilyen, teljesen normális és ha nem okoz konkrét problémát, szerintem felesleges megműttetni. Nézesd meg egy orvossal, ha gondolod, tájékoztat, mit lehet tenni. De egy férfi miatt ne műttesd meg, nálam elvárás, hogy mire az ágyba jutunk, egy ilyen dolgot elnézzen, hisz erről nem én tehetek, arról igen ha nem ápolt vagy tiszta, de ez genetika.
2016. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!