Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett vérzek,...

Fogamzásgátló mellett vérzek, mintha menstruálnék! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hete szedem csak, a mensi első napján kezdtem. 4-5 napig vereztem, majd barna pecseteles par napig, ugy voltam vele, lassan elmulik es rendeződnek a dolgok. De nem. Most 3 napja jobban verzek, mint a legelső napokon. Ennyire rosszul reagál a szervezetem a tabira? Mit csinaljak? Jövőhéten megyek az orvosomhoz. Addig szedjem tovább?Nem lesz bajom?

Lehetséges az első levélnél ennyire sokáig vérezni?Nem durva mennyiség, de azért simán mondható egy közepes mensinek,

csak hát ugye fogamzásgátlót szedek 15 napja...:/


2016. aug. 29. 07:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezen a héten vasárnap lesz az utolso tabletta beszedése es jövőhéten pedig az egy hét szunetmentes. Nah akkor meg mire szamithatok? Dupla ennyi lesz a megvonasos verzes?:S
2016. aug. 29. 07:29
 2/3 A kérdező kommentje:
Jol leírtam... szóval Jövőhéten lesz az egy hét tablettamentes hét, nem szünetmentes hét!:D
2016. aug. 29. 07:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom szedned kéne még végig. Nekem nem volt ilyen problémám, de több helyen olvastam, és ha jól rémlik a doki is mondta, hogy élőfordulhat ilyen. Eleinte még oké, de ha nem múlik akkor váltani kell másik fajtára
2016. aug. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!