Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norculut+ fogamzasgatlo...

Norculut+ fogamzasgatlo mellett nem jott meg meg a gyogyszerszunetben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barna folyasom volt a fogamzasgatlo utoljo darabjainal, pedig mar fel eve szedem, es elmentem vele nogyogyaszhoz. Felirt Norculot-ot , amit a fogamzasgatlo utolso 10 db ja mellett szedtem reggel-este. Multhet csutortokon hagytam abba mind ketto gyogyszert, es eddig semmi. ( pontosan szedtem minden gyogyszert)

Kezdek ketsegbeesni, mert egyutt voltam a baratommal gumi nelkul, de soha nem elvezett belem. Az irvos egy szoval nem emlitette, hogy , plusz vedekezes kellene, es mostmar kivagyok , hogy mivan ha valami baba van a dologban :(

21/L


2016. aug. 1. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok a nőgyógyásznak, fog.gátló mellé Norcolut?! Jézusom...
2016. aug. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 10 nap Norcolut után nem akkora csoda, ha még nem jött meg. Abbahagyás után egy héten belül kellene vérzésnek jelentkeznie.

De tényleg elég érdekes fogamzásgátló mellett Norcolutot adni...

Ha vérzel mellette, akkor alacsony neked a hormontartalma, váltani kellene, nem plusz progeszteront hozzárakni:D

2016. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem terhes vagy, hanem a hormonok miatt nem jött meg a megvonásos vérzésed. Ilyen fiatalon tönkretesznek a hormonok.
2016. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, amugy maganorvosnal voltam, kertem tole masik fogamzasgatlot, de nem adott, aztmondta ez barmelyik gyogyszer mellett elofordulhat a verzes, nem lehet folyton cserelgetni a gyogyszert. Nagyon ideges vagyok...:(
2016. aug. 1. 10:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig vérezgetésnél le kell cserélni, mindegy mennyi ideje szeded, van aki a 3.hónap után kap másikat... Mert nem jó már, azt jelenti hogy a szervezetnek több hormon kell vagy más összetétel. Elsőre nagyon ritka ha meglesz a tökéletes és van akinek hamar megszokja a szervezete. Ha nem cserélik le, veszélyben lehet a védelem egy idő után mert nem tudja alacsony szinten tartani a hormonszintet.

Valószínű szerencsétlen szervezeted nem tudja mi van most és meggabalyodtak a hormonok. Díjnyertes lehet a doki aki felírta a fogamzásgátló mellé... Váltsd le! Egy teszt megnyugtatna, akkor csinálj egyet!

2016. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!