Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség vagy hormonzavar...

Terhesség vagy hormonzavar vagy peteérés?

Figyelt kérdés

Általában 31-32 napos a ciklusom.

Párommal a menstruációm utolsó napján voltunk együtt. Majd a peteérés környékén (19. naptól a 21. napig barnáztam). Azóta fáj egy kicsit a mellem.

Van akinek középidőtől kezdődően fáj a melle egészen a menstruáció kezdeteig? És ovulációnál barnázik?

Nekem eddig a menstruàcióm előtt 1 héttel szokott elkezdődni.

Kérlek segítsetek.

19/L



2016. aug. 21. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az utóbbi 1 évben kezdett ilyen lenni, de legalább meg is dagad a cicim, nemcsak fáj (legalább ilyenkor kicsit bögyös vagyok). Barnázás viszont nincs, csak görcs.Nem sok eséllyel, de lehetsz terhes, szerintem csinálj egy tesztet 3 héttel az együttlét után.
2016. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is kb ilyenek a ciklusaim. Ebven a hónapban először volt ovulációnál pecsételő vérzésem, viszont a mellemnek semmi baja csak a hasam feszül. Szerintem a teszttel nem árthatsz, viszont a vérzésed késhet. A rendkívüli vérzéseddel érdemes nőgyógyászhoz elmenni!
2016. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!