Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés, beágyazódás vagy...

Peteérés, beágyazódás vagy hormonzavar?

Figyelt kérdés

Mensi előtt kb. 10 nappal

Tünetek: émelygés, haspuffadás, minimális rózsaszín vér a wc papíron


2010. okt. 19. 14:19
 1/5 A kérdező kommentje:
és még néha hasszurka
2010. okt. 19. 14:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak "elszomorítani", de pontosan ez a három lehet, sajnos ezt így megállapítani lehetetlen. Az idő megmondja.

Még annyit hozzá, hogy az émelygést én külön választanám, mert terhestünet még nem lehet, tehát vagy ettél valamit (a haspuffadás ezzel összekapcsolódHAT), vagy esetleg bekaptál valami vírust, ami gyomor/haspanaszokat is okoz.


Kívánom, hogy úgy legyen, ahogy reméled!

2010. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg megtermékenyülés?
2010. okt. 19. 14:25
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2010. okt. 19. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:

A megtermékenyüléskor semmilyen tünet nincs, mert nincs hormonális változás. A beágyazódásnak leHET ilyen pici rózsaszínű véres tünete, de nem törvényszerű. Én kétszer voltam (eddig) terhes, de egyik alkalommal sem véreztem semmit az elején.

Mensi előtt 10 nappalra egyébként inkább az ovulációt tenném (picit megkésve), ha már muszáj "voksolni".

2010. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!